دوستان و عزیزان همراه، سلام و صد سلام. 

چرا مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنیم مزخرف است؟ این سؤالی است که هر کدام از ما بعد از مدتی وبلاگ‌نویسی و به تبع آن فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف از خود می‌پرسیم. این حجم فعالیت و تولید محتوا در پلت‌فرم‌های مختلف در نهایت خیلی منجر به سود معنوی و مادی نخواهد شد. صرفاً زمانی است که به هدر می‌رود و اعصابی که خورد می‌شود. گاهی نیز گرفتاری‌های ناخواسته‌ای دامان ما را می‌گیرند. چه کنیم که تولید محتوای مفید داشته باشیم؟ در ویدئوی زیر به نحوی این سؤال پاسخ داده شده است. اگر ویدئو را مفید یافتید لطفاً در کامنت بیان کنید تا آن را به زبان فارسی ترجمه کنم. 

چرا مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنم مزخرف است؟

برای تماشای ویدئو بر روی لینک کلیک کنید. ویدئو در یوتیوب بارگذاری شده است. 

در پایان

امیدوارم غروب جمعه‌ی آخرین روزهای تعطیل نوروز 1398 رو به خوبی به پایان برسانید. و امیدوارم شروع سال جدید سالی پربار برای همه‌ی ایرانیان عزیز باشد. 

Photo by William Iven on Unsplash

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اجتماعی ,شبکه‌های ,ویدئو ,است؟ ,منتشر ,مطالبی ,شبکه‌های اجتماعی ,مزخرف است؟ ,اجتماعی منتشر ,می‌کنم مزخرف ,منتشر می‌کنم ,شبکه‌های اجتماعی منتشر ,منتشر می‌کنم مزخرف ,اجتماعی منتشر می‌کنم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تارتاریان تابلو برق Joy ناناز چت|هک چتروم ناناز چت به دلیل بی ادبی نیلوفر دنیای از خوشمزه ها موسسه پرستاری جنگ نرم مدرن فرهنگ کنج دنج